نیاز به اطلاعات دیگری دارید؟

درباره ما


کالیبراسیون :

تابان نیرو سپاهان در سال 1375 تأسیس گردیده و ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات تجهیزات صنایع انرژتیک، کالیبراسیون و بازرسی فنی (Condition Monitoring) و همراستا سازی و بالانسینگ ماشین های دوار می باشد. کارکنان کل شرکت تابان نیرو بالغ بر 700 نفر می باشند.

آزمایشگاه‌های کالیبراسیون تابان نیرو در سال 1378 به عنوان اولین آزمایشگاه کالیبراسیون بخش خصوصی در استان اصفهان کار خود را با آزمایشگاه دما شروع نموده و در حال حاضر ارائه دهنده خدمات کالیبراسیون در کمیت های الکتریک، دما، حجم، ابعاد، جرم و فشار می باشد.

مدیریت آزمایشگاه های کالیبراسیون تابان نیرو به عنوان زیر مجموعه شرکت تابان نیرو بوده و کلیه اختیارات مدیرعامل شرکت تابان نیرو طی یک پروتکل به مدیر آزمایشگاه های کالیبراسیون تفویض شده است.

آزمایشگاه های کالیبراسیون تابان نیرو در سال 1387 به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شد.از دیگر مزیت های شرکت تابان نیرو می توان به عضویت در انجمن های مختلف که در ذیل آمده است ، اشاره نمود:

  • عضویت آزمایشگاه های کالیبراسیون تابان نیرو در انجمن اندازه شناسی، کالیبراسیون و آزمون ایران
  • آزمایشگاه های کالیبراسیون تابان نیرو در انجمن آزمایشگاه های آکرودیته استان اصفهان
  • عضویت شرکت تابان نیرو در انجمن برق و الکترونیک استان اصفهان
  • عضویت شرکت تابان نیرو در انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران

آزمون :

در سال 1387 آزمایشگاه های کالیبراسیون تابان نیرو موفق به اخذ تایید صلاحیت آزمون به شماره 1161 / ES گردید که بر اساس آن و هماهنگی با موسسه استاندارد تحقیقات صنعتی استان اصفهان آزمون وسایل داد و ستد عمومی صنوف اصفهان از جمله اتحادیه طلا و جواهر اصفهان از ابتدای سال 1388 به صورت انحصاری و همچنین فعالیتهای کالیبراسیون صنوف مرغ و ماهی، گز و شیرینی، خوار و بار میوه و تره بار شهرداری منطقه 2 استان نیز توسط مجموعه آزمایشگاه های این شرکت انجام می پذیرد. در ادامه این فعالیت ها طبق اعلام مؤسسه استاندارد مناطق 6 و 7 نیز در گستره کاری این مجموعه قرار گرفت.

با توجه به اینکه همکاری و روابط با موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی اصفهان در اولویت می¬ باشد این مجموعه در تلاش است ضمن انجام هرچه بهتر آزمون های صنوف، فعالیتهای خود در این زمینه را با پیروی از راهکارهای پیشنهادی مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان گسترش دهد.